دوچرخه بچه گانه کراس مدل SUPERMAN سایز 12

دوچرخه بچه گانه کراس مدل SUPERMAN سایز 12

دوچرخه‌های کودک و نوجوان

   تعداد مشاهده کالا : 2418 بار
   شناسه کالا در وبسایت : Cross-99


دوچرخه مدل Superman از سری محصولات شرکت کراس است که جهت استفاده در محیط‌های شهری طراحی شده است. امروزه بسیاری از شهروندان با مشکلات زیادی نظیر آلودگی‌هوا، ترافیک و… مواجه می‌شوند و به نظر می‌آید استفاده از دوچرخه‌های شهری می‌تواند راه‌حلی مفید برای اجتناب از تمامی این موارد باشد.

این دوچرخه دارای فریمی از جنس فولاد است که استفاده از آن باعث افزایش دوام دوچرخه شما در اثر استفاده‌های طولانی مدت خواهد شد. همچنین این دوچرخه دارای ترمز لقمه‌ای یا V-Break است. این نوع ترمز‌ها دارای دو لنت در اطراف طوقه هستند تا اگر شما دسته ترمز را فشار دهید به آن چسبیده و از سرعت چرخ‌ها کم کنند.

انتخاب دوچرخه بسته به شرایط و محیطی دارد که ما می‌خواهیم از آن استفاده کنیم. به همین دلیل در طراحی انواع دوچرخه‌ها مواردی گنجانده می‌شود که آن‌ها را برای استفاده‌های خاص مناسب می‌سازد. یکی از انواع دوچرخه، دوچرخه‌های شهری هستند که با گسترش نیاز مردم شهر‌ها طراحی و تولید شدند.

این نوع دوچرخه معمولا دارای تایرهایی نازک هستند تا با ایجاد اصطکاک کمتر، سرعت را افزایش دهند. همچنین دوچرخه‌های شهری دارای تعداد دنده‌هایی کمتر به نسبت دوچرخه‌های کوهستان یا هیبریدی است و یا بهتر است بگوییم در بیشتر موارد این دوچرخه‌ها دنده ندارند. این دوچرخه‌ها معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که سرعت و راحتی زیادی را ایجاد کنند. برای مثال ابعاد بزرگ‌تر طبق‌هایی که بر روی این دوچرخه‌ها قرار دارد به دوچرخه‌سواران این امکان را می‌دهد تا کمتر رکاب بزنند و سرعت بیشتری داشته باشند. فرمان‌های دوچرخه‌های شهری معمولا کمی جلوتر از زین قرار دارد تا با قرار گرفتن دست در موضعی بهتر، راحتی بیشتری را ایجاد کنند


ثبت نظر

دوچرخه بچگانه کراس مدل BATMAN سایز 16

کودکان همیشه به وسایلی علاقه نشان می‌دهند که طرح و رنگی زیبا و پر زرق و برق دارد. دوچرخه‌ی

مشاهده
دوچرخه بچه گانه کراس مدل HELLO KITTY سایز 16

مشاهده
دوچرخه بچه گانه کراس مدل BOB-SPONGE سایز 12

مشاهده
تماس با ما
مشاوره
بیش از ۶۰ سال تجربه در تولید و عرضه دوچرخه
دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی فروش و تعمیرات تخصصی دوچرخه در سراسر ایران ورود به بخش دوچرخه
عرضه متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات از برترین برندهای تجهیزات باشگاهی دنیا ورود به بخش تجهیزات باشگاهی
تامین انواع تجهیزات ورزشی خانگی در رده های هوازی و قدرتی از بهترین تولید کنندگان دنیا ورود به بخش خانگی
ارائه محصولات برترین تولید کننده کشور ژاپن و پیشرو نوآوری‌های صنعت ماساژ دنیا ورود به بخش ماساژ