دوچرخه جاده مریدا مدل SCULTURA 6000 Disc

دوچرخه جاده مریدا مدل SCULTURA 6000 Disc

دوچرخه‌های جاده

   تعداد مشاهده کالا : 2316 بار
   شناسه کالا در وبسایت : Cross-64


دوچرخه MERIDA SCULTURA 6000 Disc یک دوچرخه جاده با قدرت واکنش بالا است که نیروی شما را به سمت سرعت پیش می برد و راحتی که برایتان به همراه دارد، بیش از حد انتظار است.

یک سواری راحت

حتی زمانی که شما در جاده ها خشن سواری می کنید،مانند سایر دوچرخه ها هنگام پدال زدن ،هیچ لرزشی را به شما انتقال نمی دهد. اگر شما در مسابقات سخت جاده از این دوچرخه استفاده کنید از قدرت ترمیم دوچرخه شگفت زده خواهید شد.شاید کمی کندتر شود اما هیچ لرزش و ارتعاشی به شما منتقل نخواهند شد.

میله زین و زنجیر چرخ منجر به جذب لرزش ها و ارتعاشات میشود. همچنین شما در این دوچرخه یک لوله زین ۲۷/۲ میلیمتری و ز . ین Prologo Kappa 3 دارید که رویه انعطاف پذیر و تشک مناسب دارد. روی زین کاملا اسفنجی است. در این دوچرخه شما یک تایر ۲۵ میلیمتری Continental Grand Sport Race ;که با چرخ های آن به ۲۷ میلیمتر می رسد.

حتما بخوانید:   دوچرخه کوهستان مریدا مدل Big.Nine 900

به طور کلی راحتی این دوچرخه به گونه ای است که از نظر عملکرد ،بیشتر شبیه به دوچرخه استقامتی شبیه است و این یکپارچگی به علت هندسه خاص این دوچرخه است.

اندازه و وزن

در تیم Merida Scultura Disc که JEZ آن را رانده بود و عاشق این دوچرخه شده بود، از فریم سری CF4 استفاده کرده بودند. فریم Sultura Disc 6000 تماما از ورژن  CF2 استفاده شده است. CF2 یک نسخه تهاجمی تر از این فریم است. نسخه CF دارای یک میله زین بلندتر است.

CF2 شما را در وضعیت صافی بر روی زین قرار نمی دهد اما به شکل قابل توجهی نسبت به فریم CF4 نرم تر و راحت تر است. تفاوت دیگر این دو فریم این است که فریم CF4 نزدیک به ۹۰۰ گرم است در حالی که فریم CF2 حدود کمتر از یک کیلوگرم سنگین تر است که آن هم برای یک دوچرخه دیسکی بسیار عادی و مناسب است.

حتما بخوانید:   دوچرخه کوهستان مریدا مدل BIG.NINE 40-D

این دوچرخه از ست چرخ دنده های  Shimsno Ultegra ساخته شده است که همراه با تایر های FULCRUM  حدود ۹۰۰ گرم بر وزن دوچرخه افزوده است. این دوچرخه یک حس واکنشی را در شما به وجود می آورد. هنگام صحبت از فیزیک و راحتی وهندسه ساخت هم که اجازه حرف و حدیثی را نباید راجع به آن داد.

لاستیک های continental در شرایط جوی متفاوت ، عملکرد بالایی را دارند و ترمز های شیمانو اعتماد به نفس شما را در شرایط متفاوت بالا برند . دوچرخه Reacto مریدا یک دوچرخه کاملا آیرودینامیکی است،اما Scultura نیز ویژگی های آیرودینامیکی خاص خود را دارد.

سراشیبی

یکی از ویژگی های این دوچرخه این است که  سراشیبی را هنگام سوار شدن احساس نمی کنید.و تنها دلیل آن قدرت بالای دوچرخه است. گاهی دوچرخه به واسطه موانع  از خط خود خارج شود و شما را مجبور به کنترل بیشتر مسیر کند. امام همه چیز به شکل قابل ملاحظه ای آرام و بی صدا است حتی زمانی که کامپیوتر دوچرخه به شما اعلام می کند که سرعت تان از حد مجاز بیشتر شده است.

حتما بخوانید:   دوچرخه زنانه مریدا مدل Juliet 7.40-D

به طور کلی دوچرخه Merida Scultura Disc 6000 یک دوچرخه با ویژگی های بالاست: یک دوچرخه سریع و فعال و قدرتمند برای تبدیل قدرت ماهیچه های شما به سرعت. هیچ گاه آرامش و راحتی شما در موانع و سراشیبی ها از بین نمیرود و فریم راحت و ترمز هیدرولیک آن یک سواری راحت و پر قدرت را برایتان به همراه خواهد داشت.


ثبت نظر

دوچرخه جاده مریدا مدل SPEEDER 500

دوچرخه جاده MERIDS SPEEDER 500

 • دوچرخه جاده ومتمرکز برفرمان صاف
 • مناسب برای  دوچرخه سواری ورزشی_تفریحی و رفت و آمد شهری
 • فریم سبک آلومینیومی
 • کاهش

مشاهده
دوچرخه جاده ای مریدا مدل REACTO 300

دوچرخه جاده MERIDA REACTO 300

 • طراحی آیرودینامیکی فریم برای سرعت بالاتر
 • شتاب بالا در سربالایی ها
 • فریم آلومینیومی 6066 سبک
 • دو شاخ کربن آیرو
 • میله

مشاهده
دوچرخه جاده ای مریدا مدل SCULTURA DISC 200

دوچرخه جاده  مریدا مدل SCULTURA DISC 200

 • سرعت بالا  و کنترل بهتر دوچرخه در جاده
 • طراحی آیرودینامیکی برای سواری موثرتر
 • فریم آلیاژ آلومینیومی

مشاهده
تماس با ما
مشاوره
بیش از ۶۰ سال تجربه در تولید و عرضه دوچرخه
دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی فروش و تعمیرات تخصصی دوچرخه در سراسر ایران ورود به بخش دوچرخه
عرضه متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات از برترین برندهای تجهیزات باشگاهی دنیا ورود به بخش تجهیزات باشگاهی
تامین انواع تجهیزات ورزشی خانگی در رده های هوازی و قدرتی از بهترین تولید کنندگان دنیا ورود به بخش خانگی
ارائه محصولات برترین تولید کننده کشور ژاپن و پیشرو نوآوری‌های صنعت ماساژ دنیا ورود به بخش ماساژ